Tkaniny jak z wybiegu

Luksusowe zatopione w błyszczącej poświacie.

Koncepcja kolekcji Voyage Couture wprowadza nas w świat tkanin emanujących szykiem, czystym urokiem i elegancją.

Couture ma dawać wytchnienie i przyjemność obcowania z wyrafinowanymi materiałami i fakturami pełnymi szlachetności. Gama kolorów została zawężona do zaledwie kilku. Nieprzyzwoicie piękne odcienie koloru szampana i złota w zależności od formy i kontekstu przybierają na tkaninie różne oblicza. Sprawdzają się z barwami natury: szarościami i beżami. Są bardzo wrażliwe na światło, zmieniają się pod jego wpływem, często radykalnie. To duża zaleta, przestrzeń jest dzięki temu ciekawsza i bardziej plastyczna.

Przyglądając się Voyage Couture warto pamiętać o wielu fakturach tej kolekcji: palecie naturalnych lnów, kryształach Swarovskiego, ręcznie naszywanych perłach, metalicznym blasku cekinów Aquilla, haftowanych wzorach liści czy delikatnie mieniących się motywów zaczerpniętych z lasu. Światło w pełni wydobędzie ich urodę.

Duży wybór tłoczonych na materiale tekstur, haftów i subtelnych dodatków połączonych z zastosowaniem miękkich, naturalnych materiałów daje kolekcji poczucie równowagi.

Luksusowe kombinacje lnów i ozdobionych haftami jedwabi warto dobierać tak, by dobrze wyglądały w każdym oświetleniu – rano, nawet w pochmurny dzień powinny być świeże i miłe dla oka. Wieczorem, gdy lampy są zapalone – tworzyć miejsca ciepłe i przytulne.

Taki efekt da się osiągnąć stosując tkaniny wyłącznie dobrej jakości. Inne mogą wypaść po prostu nijako.

Voyage Couture to autentyczny szyk. Odporny na trendy, ponadczasowy i nie zależący od stanu konta.Wystarczy prosta zasłona z motywem mieniących się blaskiem liści, cekinowa kapa czy poduszka z wytłaczanego jedwabiu, by dom zyskał sznyt glamour.

Efekt jest zachwycający.